Najnowsze wiadomości

27 września 2023 1:25

Hi Hybryd, czyli manicure hybrydowy dla każdegoJakiś czas temu na rynku pojawiła się nowa marka oferująca przede wszystkim lakiery hybrydowe i wszelkiego rodzaju produkty oraz przyrządy pozwalające na łatwe ich wykorzystanie. Co ważne, kierowane są one do wszystkich miłośniczek dobrego manicure.

Mowa tu zarówno o osobach zapoznanych już z metodą hybrydową, jak i dopiero początkujących. Dzięki temu nie musimy kierować się do salonów kosmetycznych za każdym razem, gdy chcemy zrobić sobie paznokcie. Wszystko jesteśmy w stanie wykonać w domu, na własną rękę.

Co oferuje Hi Hybryd? Przede wszystkim lakiery hybrydowe. Zdecydować możemy się miedzy innymi na produkty gwarantujące efekt matowy, z połyskiem czy też z atrakcyjnymi drobinkami. Poza lakierami, na rynko dostępne są również różnego rodzaju przyrządy i akcesoria, pozwalające na precyzyjne nałożenie oraz utrwalenie lakieru. Osoby początkujące powinny zwrócić szczególna uwagę na tak zwane zestawy startowe.

Hi hybryd zestaw startowy

To absolutny must have każdej kobiety, która rozpoczyna swoją przygodę z samodzielnym tworzeniem manicure hybrydowego. Zestaw zawiera wszelkie niezbędne akcesoria, które starannie pielęgnują płytkę paznokcia i sprawiają, że namalowana powłoka pięknie wygląda i jest trwała. W zestawie producent oferuje:

  • wysokiej jakości lampę UV/LED, która utrwala wszystkie lakiery hybrydowe hi Hybrid. Lampa ma moc 10W – doskonale zatem sprawdzi się podczas domowego użytku,
  • nail cleaner – dzięki niemu z łatwością odtłuścimy płytkę paznokcia,
  • bazę, która pozwala wyrównać płytkę i ułatwia równomierne rozprowadzenie lakieru, a także zwiększa jego trwałość,
  • lakier w kolorze intensywnej czerwieni hi245, który doskonale sprawdza się na co dzień, jak i podczas specjalnych okazji,
  • aceton – poręczna butelka ułatwia aplikację środka, który usuwa starą powłokę hybrydową z paznokcia,
  • dwa pilniki – dzięki nim nadamy naszym paznokciom odpowiednią długość i pożądany kształt,
  • blok polerski – pozwala delikatnie zmatowić płytkę paznokcia, dzięki czemu lakier lepiej się jej trzyma,
  • top coat – to warstwa wierzchnia, która utrwala lakier, zwiększa jego przyczepność i trwałość oraz nadaje płytce blasku. Atutem oferowanego w zestawie nabłyszczacza jest to, iż nie wymaga przemywania.

Kupując jeden zestaw startowy hi Hybrid, wszystkie elementy niezbędne do wykonania manicure hybrydowego mamy pod ręką, co ułatwia pracę, a także czyni ją przyjemniejszą. Nie musimy się bowiem obawiać, że poszczególne produkty nie będą do siebie pasować, w ten sposób psując efekt końcowy.

Ekspert sklepu Amfora.pl radzi. Podczas tworzenia manicure, należy zadbać o to, aby kolejne warstwy lakieru nie były zbyt grube. W przeciwnym wypadku staną się one bardziej narażone na wszelkiego rodzaju uszkodzenia (np. zadrapania), a ich trwałość znacznie się skróci.

Hi hybrid – gdzie kupić?

Jak widać, omawiane zestawy do manicure hybrydowego mogą okazać się bardzo rozbudowane, dlatego często trudno znaleźć je w sklepach tradycyjnych. Wszystko to sprawia, że naturalnym wyborem okażą się drogerie i sklepy internetowe, takie jak Amfora.pl.

Po stronie ich zalet zapiszemy przede wszystkim bogatą ofertę, często znacznie bardziej rozbudowaną w porównaniu ze wspomnianymi już placówkami stacjonarnymi. Co więcej, podczas zakupu jesteśmy w stanie dokładnie przeanalizować konkretny produkt, bez żadnego pośpiechu. Wystarczy rozsiąść się wygodnie i przejrzeć dostępny katalog. Sklep internetowy ma także to do siebie, że na jego łamach często publikowane są opinie i recenzje użytkowniczek, które miały okazję skorzystać z wybranych lakierów czy pakietów startowych.

W ten sposób jesteśmy w stanie dowiedzieć się, jak sprawdzają się one w rzeczywistości i czy na pewno warto się nimi zainteresować. Pozwoli to uniknąć ewentualnych błędów zakupowych. Produkty, akcesoria i przyrządy przeznaczone do manicure hybrydowego wymagają szczególnej uwagi – łatwo bowiem zdecydować się na coś, co nie zagwarantuje należytego efektu. Warto więc mieć to na uwadze.

 

Materiał zewnętrzny

Komentarze (0)